Hakkımızda

Akçay MÜHENDİSLİK

Hakkımızda

Akçay Mühendislik

Değer Katıyoruz.

Akçay Mühendislik Üner AKÇAY tarafından kurulmuş şahıs firmasıdır.

1984 yılında Amasya'da doğdu. 2007 yılında Fırat Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Serbest Mühendislik hizmetleri üzerine Amasya'da çalışmaya başladı. Halen Amasya'da Serbest Mühendislik İşleri yapmaktadır. Çalışılan profosyonel çözüm ortakları sayesinde müşterilere Elektrik - Elektronik alanında her türlü Proje, Danışmanlık ve Uygulama hizmetleri vermektedir.

Muhendislik Hakkında

Mühendislik bilim ve matematiksel prensipleri, tecrübe, karar ve ortak fikirleri kullanarak insana faydalı ürünler ortaya koyma sanatıdır. Bir başka deyişle mühendislik, belirli bir ihtiyacı karşılamak için gerekli teknik ürün ve sistemi üretme sürecidir.

Misyonumuz;

 

Vizyonumuz;

 

Üretim

Akçay Mühendislik

ÜRETİM

Akçay MÜHENDİSLİK

RF Kuyu Depo Otomasyonu

Rf kuyu depo otomasyonu su kuyuları ile depolar arasında kablosuz bağlantı kurmaktadır.

Sistemin Çalışması:
Kuyu ile depoya RF otomasyon cihazları bağlanılarak kablosuz olarak depo bilgisi kuyu aktarılır. Böylece depoda su seviyesi azaldığı anda pompanın çalışması, depo dolduğunda da pompanın durdurulması kablosuz olarak sağlanmaktadır.

Sistemin Avantajları:
- Gereksiz yere pompa çalıştırılmadığı için enerji tasarrufu sağlar.
- Kablo ile bağlantının mümkün olamadığı mesefalarde veya yüksek maliyetlere ulaştığında kuyu-depo arasında bağlantı sağlar.
- Depo istenilmeyen su kesintileri yaşanmaz.
-Depoda iken pompanın çalışıp çalışmadığı veya arızalı olduğu bilgisi görüntülenir. İletişim çift taraflı sağlanmaktadır.
-Elektriksel arızalarda pompa koruması mevcuttur.
-Lisansız bantta çalıştığı için kullanımı esnasında herhangi bir lisans alınması veya peryodik ödeme yapılması gerekmez.

Detayllı bilgi için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Dökümanlar

Akçay MÜHENDİSLİK

DÖKÜMANLAR

Hemen Dönüş Hızı
100%
Teknik Destek
90%
Ölçüm
85%
Hizmet Kalitesi
95%